1 Turbojulita Rally 2019: Maciej Uss wygrywa klasę TM1!

Tarmac Masters – cykl rajdów okręgowych i SuperKJS który jest znany w całej Polsce z kilku ważnych powodów. Najważniejszym z nich jest odpowiednia oprawa i dbałość o przyjemną dla oka i ducha atmosferę. To wszystko zawdzięcza się grupie niezwykłych zapaleńców których licencje sędziowskie są sygnowane naszym Klubem. Ale decydenci to nie wszystko! W tych imprezach startują także nasi zawodniczy reprezentanci. Tym razem samotny na polu bitwy był nasz Sekretarz Zarządu, Maciej Uss. Za zaproszenie Piotra Gładysza wystartował jako pilot samochodem Fiat Cinquecento w klasie TM1. Podsumowując swój start przekazał nam „kilka słów do mikrofonu”:
Bardzo dobra jazda w naszym wykonaniu. Jestem zadowolony że potrafiliśmy utrzymać bardzo fajne i szybkie tempo przy zachowaniu bezpiecznego marginesu błędu. Udany rajdowy dzień zaowocował wywalczeniem ponad 20 sekundowej przewagi na mecie i długo wyczekiwaną wygraną w Tarmac Masters. Wielkie podziękowania dla rodzinnej klasy TM1 za kolejny cudowny weekend!
Maćku, wielkie gratulacje!
Czekamy na dobre wieści z Rajdu Trytona w którym nasz zawodnik wystartuje już jutro. Baza imprezy znajdować się będzie w Nysie.

foto: Bartłomiej Żywarski
foto: Bartłomiej Żywarski