3. Ecumaster Rally już w najbliższy weekend!

W zbliżający się weekend tj. 26-27 czerwca w Jaworze odbywać się będzie kolejna runda cyklu Tarmac Masters po szyldem 3. Ecumaster Rally. Zawodnicy będą rywalizować na dwóch klasycznych odcinkach specjalnych w okolicy Męcinki i Pomocnego. Na tejże imprezie pojawi się także spora delegacja reprezentantów Auto Moto Klubu Wrocławskiego. Jan Kruczek ponownie stanie do rywalizacji Hondą Civic w klasie PRO3. Jednym z jego rywali będzie wracający na odcinki specjalne Rafał Zabuski który także walczyć na odcinkach specjalnych będzie takim samym samochodem.

Numer 54 na liście zgłoszeń w klasyfikacji Rajdu Okręgowego to Maciej Uss który pilotować będzie Łukasza Podczaszego. Świdnicko-trzebnicka załoga wystartuje Oplem Astra w klasie HISTORYCZNEJ.

Nasi zawodnicy również pojadą w klasyfikacji SKJS! Z numerem 67 na liście zgłoszeń widnieje Marcin Żarnowski z Grzegorzem Remelskim w Subaru Impreza. Pojadą oni w najmocniejszej klasie w stawce czyli TM1.

Natomiast Michał i Przemysław Skrądź do rywalizacji staną Citroenem C2 w dedykowanej klasie C2CUP. Tutaj walka jest zawsze bardzo emocjonująca gdyż startujące samochody są niemal identycznie przygotowane!

W klasie TM4 zobaczymy dwie załogi sygnowane AMK Wrocławskim. Z numerem 109 na odcinkach specjalnych walczyć Michał i Adam Węglowcy w Fiacie Seicento a w Kia Picanto z numerem 110 zobaczyć w akcji będziemy mogli Michała i Wojciecha Kołodziejów!

Nasi również pojawią się w klasie TM5. Tutaj emocji z pewnością dodadzą nam Grzegorz i Izabela Papierscy którzy z rywalami zmierzą się Citroenem C1!

Wszystkim naszym zawodnikom życzymy szerokości i powodzenia!