6 BSK Tech Rajd Wikinga podsumował cykl MSP Rally Trophy 2021!

W miniony weekend w Dzierżoniowie i bliskich jego okolicach odbywała się finałowa runda tegorocznego cyklu MSP Rally Trophy 2021. Ekipa BGM Motorsport z Szymonem Mazurem na czele do rywalizacji zaprosiła kierowców amatorów którzy ścigali się na piekielnie szybkich odcinkach specjalnych. W akcji także można było zobaczyć kilkoro naszych reprezentantów. Najlepszym wynikiem a zarazem najlepszym show pochwalić się może Marcin Żarnowski który z Grzegorzem Remelskim bardzo efektownie pokonywali zarówno sobotni prolog jak i niedzielne odcinki specjalne zlokalizowane w Dobrocinie, Różanej i Jodłowniku. Zdominowali całkowicie klasę piątą oraz ogólną klasyfikację generalną całych zawodów.
Za udostępnione zdjęcia bardzo dziękujemy naszemu medialnemu partnerowi Kuba Kaczyński Photography
Zapewniamy, że było co oglądać ale dla tych którzy nie mogli na żywo oglądać tego spektaklu to zachęcamy do obejrzenia niniejszych materiałów:

Dobry występ zaliczył także Mateusz Sompolski który standardowo pilotował Michała Pinczakowskiego. Świdniczanie o najlepsze miejsca walczyli Peugeotem 206 w klasie 3. Równa i szybka jazda dała im finalne piąte miejsce w niniejszej grupie samochodów!

Michał Skrądź tym razem zamienił lewy fotel na fotel pilota i postanowił towarzyszyć w dzierżoniowskiej przygodzie Łukaszowi Papajowi (Citroen C2). Tutaj również mogliśmy zauważyć równe tempo lecz podczas sobotniej próby pojawiły się problemy z hamulcami. Na szczęście wszystko dało się ogarnąć w porę i Łukasz z Michałem przede wszystkim – bezpiecznie – mogli podróżować po odcinkach specjalnych. Ostatecznie zajęli dziesiąte miejsce w klasie trzeciej!