II Marten Rajd Strzeliński: słodko-kwaśnych emocji impreza!

Niedziela 13 czerwca to dzień w którym w okolicach Strzelina i Niemczy rozgrywana była pierwsza tegoroczna impreza zaliczana do MSP Rally Trophy – 2 Marten Rajd Strzeliński. Zgodnie z zapowiedzią mogliśmy na niej zobaczyć naszych reprezentantów – Marcina Żarnowskiego, Grzegorza Remelskiego, Michała i Przemysława Skrądź a także Mateusza Prokopika. Najbardziej efektowną a za razem efektywną jazdą pochwalić się mógł Marcin z Grzegorzem którzy po odcinkach specjalnych podróżowali Subaru Impreza. Niestety na jednej z szykan nasza załoga opuściła drogę i z kilkuminutową stratą ostatecznie rywalizację zakończyła na 11 miejscu w klasie. Dodatkowo także mieli problem ze skrzynią biegów. Jednakże po filmie widać ich niesamowite tempo i gwarantujemy, że na kolejnych zawodach zobaczymy ich w pełni sił!
Za udostępnienie wszystkich zdjęć bardzo dziękujemy Michał PSOR Jaros

Bardzo dobrym występem pochwalić się może Michał i Przemysław Skrądź którzy startowali Citroenem C2 w klasie trzeciej. Przez całe zawody utrzymywali bardzo dobre tempo a na linię mety wjechali jako drudzy w klasie!

Ostatni z naszych reprezentantów występujących w 2 Marten Rajdzie Strzelińskim jest Mateusz Prokopik który pilotował Wojciecha Żuchowskiego. Załoga zgłosiła się jako jedyna w swojej klasie a spokojne tempo pozwoliło im szczęśliwie ukończyć imprezę pomimo jednej małej przygody w Żelowicach.