Kartingowy weekend za nami!

W ubiegły weekend i jego przedednie owocowały bardzo ciekawymi wydarzeniami szczególnie dla naszych reprezentantów ścigających się w kartingu. Zgodnie z zapowiedzią, we włoskiej Adrii miała miejsce kolejna runda Rotax MAX Euro Trophy w której startował Sławomir Murański. Tym razem występ dla naszego zawodnika nie był do końca jaki sobie zaplanował. Mimo wszystko rywalizacji w Adrii nie brakowało a wrocławianin zmagania ostatecznie zakończył na siódmym miejscu.

Wróćmy jednak na krajowe podwórko. W dniach 29 i 30 maja na torze w Słomczynie miała miejsce I runda ROK Cup. Udział w niej brał nasz nowy zawodnik którego start na słomczyńskim ringu był jednoczesnym debiutem w zawodowym ściganiu. Jakub Jarosz do walki stanął w kategorii Senior ROK Cup. Przez cały wyścigowy weekend utrzymywał bardzo dobre tempo dające mu miejsce w połowie stawki. Taki rezultat udało mu się dowieźć do końca a linię mety ostatecznie przekroczył jako piąty. Naszym zdaniem – mega rezultat!

Natomiast kolejny z naszych kartingowców i kolejny zawodnik z młodszego pokolenia – Dawid Maślakiewicz skrupulatnie trenował i testował ustawienia przed nadchodzącymi zawodami w Bydgoszczy.