Rally Bohemia 2019: Mega wynik Adama Jarosa!

Rajd Bohemia 2019 był kolejną rundą Rajdowych Mistrzostw Czech a także Historycznych Mistrzostw Czech. Na starcie można było zobaczyć dwóch naszych reprezentantów – Adama Jarosa który pilotował Teodora Stolarka oraz Macieja Rawskiego któremu partnerował Michał Lipowiecki.
Oboje podzielili swoje zdanie, że tegoroczna edycja „Bohemki” była niezwykle trudna. Konkurencja bardzo dopisała a niestabilna pogoda wymusiła na wszystkich tak zwaną „oponiarską ruletkę”. Teodor Stolarek wraz z Adamem Jarosem przez niemal całe zawody utrzymywali się w ścisłym podium grupy 4 i klasy E1. Przez skutek różnych zdarzeń i awarii konkurentów podczas niedzielnego etapu, załoga Suzuki Swifta GTI dowiozła wywalczone ostatecznie pierwsze miejsce w grupie 4 a także pierwszą lokatę w klasie E1!

Stolarek Rally Team na mecie Rally Bohemia 2019
foto: Stolarek Rally Team

Maciej Rawski z Michałem Lipowieckim ponownie stanęli na starcie czeskich zawodów Peugeotem 208 R2. Swój start pomimo ogromnych chęci muszą zaliczyć do tych bardziej „treningowych”. Nie mniej jednak meta została szczęśliwie osiągnięta i to się właśnie liczy!

foto: Monika Rawska

Wielkie GRATULACJE Panowie!