Weekendowe sportowe emocje w Adrii i Świdnicy!

Przed nami kolejny weekend wypełniony do granic możliwości pozytywnymi emocjami sportowymi. A to wszystko za sprawą w szczególności zawodników ścigających się w dyscyplinie kartingowej i samochodowej. To będzie z pewnością bardzo ważny weekend dla Sławomira Murańskiego, który już zameldował na pierwszych treningach przed kolejną rundę Rotax MAX Challenge Euro Trophy która się odbywać będzie w Adrii. Dla wrocławianina ten cykl w tym roku jest priorytetowy więc wszyscy mamy bardzo dobre nastawienie. Na bieżąco będziemy starać się relacjonować za pomocą Facebooka jak się sprawuje nasz reprezentant w europejskim czempionacie.

Bardzo dużo też będzie się działo w Świdnicy i okolicach gdzie swoją inaugurację będą mieć Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Dolnego Śląska. 32 Rally Masters to impreza organizowana przez G4 Sport Club a odcinki specjalne są zlokalizowane w okolicy Pankowa i klasycznego Walimia. Na tę imprezę wybiera się spora reprezentacja naszych klubowiczów. Listę zgłoszeń w kategorii SKJS otwiera załoga Marcin Żarnowski i Grzegorz Remelski którzy po odcinkach specjalnych będą podróżować Subaru Impreza w klasycznych barwach „555”. Jako jedyni będą startować w klasie GOŚĆ i jesteśmy pewni, że zobaczymy kilka soczystych boczurów w ich wykonaniu.

Z numerem 48 na odcinki Rally Masters Świdnica 2021 wyruszy Michał Pinczakowski na którego prawym fotelu zasiądzie nasz zawodnik Mateusz Sompolski (Peugeot 206). W akcji także zobaczyć będzie można Michała i Adama Węglowskich w Fiacie Seicento. Oławska załoga która postanowiła dołączyć do naszej drużyny na początku roku walczyć o podium będzie w klasie SK4.

W tej samej kategorii samochodów zobaczymy kolejny rodzinny duet reprezentujący nasze barwy – Michał i Wojciech Kołodziej. Wilkszyńska załoga która ma już „kilka” sezonów dobrego ścigania powraca do walki samochodem Kia Picanto na oesach po ponad półrocznej przerwie.

Natomiast w klasie SK5 w akcji na odcinkach zobaczyć będziemy mogli Grzegorza i Izabelę Papierskich. Sympatyczne małżeństwo które swoje pierwsze rajdowe kroki stawiało we Wrocławiu do Świdnicy przywiozą nowozbudowanego Citroena C1. Jako, że 32 Rally Masters jest pierwszą w tym roku imprezą pozwalającą na start uczestnikom bez licencji zawodniczych to będzie ich debiut w tym samochodzie na odcinkach specjalnych!

Za udostępnienie zdjęć bardzo dziękujemy naszym partnerom medialnym:
Michał PSOR Jaros

M&M Czyżewscy Foto