1% PODATKU DLA AMK WROCŁAWSKI

Finansowa działalność Auto Moto Klubu Wrocławskiego który jako stowarzyszenie bez działalności gospodarczej oparta jest w głównej mierze na składkach członkowskich a także dobrowolnych darowiznach i dotacjach od osób prywatnych i innych.

Niezmiernie jest nam miło poinformować, że z końcem 2019 udało nam się uzyskać możliwość PRZEKAZYWANIA 1% PODATKU NA RZECZ AUTO MOTO KLUBU WROCŁAWSKIEGO. Nawiązaliśmy współpracę z warszawską Fundacją „Partnerstwo” która od 2004 roku aktywnie wspiera wiele klubów sportowych właśnie w tej sposób.

Jak SZYBKO I SPRAWNIE PRZEKAZAĆ SWÓJ 1% PODATKU NA AUTO MOTO KLUB WROCŁAWSKI?
Wyjaśniliśmy to w DWÓCH punktach poniżej:
1. Przy wypełnianiu deklaracji podatkowej w rubryce [J] „Wniosek o przekazanie 1% podatku należnego na rzecz organizacji pożytku publicznego (OPP)” wpisujemy numer KRS naszego pośrednika jakim jest Fundacja „Partnerstwo” – 0000197334
2. Natomiast w rubryce poniżej tj. [K] „Informacje uzupełniające” w oknie „Cel szczegółowy 1%” wpisujemy dokładnie i czytelnie PEŁNĄ NAZWĘ: AUTO MOTO KLUB WROCŁAWSKI

Natomiast przy korzystaniu usługi Twój e-PIT przy zatwierdzaniu rozliczenia rocznego przygotowanego przez Urząd Skarbowy wystarczy tylko zmienić lub zatwierdzić wyżej wymienione dane.


Po spełnieniu powyższych warunków, łączna dotacja od Fundacji „Partnerstwo” trafi na nasze konto w końcowych miesiącach roku 2022!

Dzięki Waszej pomocy będziemy mogli NARESZCIE wyposażyć się w niezbędny sprzęt aby w końcu ruszyć z organizacją imprez motocyklowych i samochodowych. Zbiórki w roku 2020 i 2021 pozwoliły nam na długo wyczekiwany zakup sprzętu pomiaru czasu. Jednakże ta przyjemność w niemal 100 procentach wykorzystała nasze środku dlatego też potrzebujemy kilka rzeczy dodatkowych A są to:
– Wydajny zestaw nagłośnienia.
– Namioty z wyeksponowanymi sygnaturami i logo Auto Moto Klubu Wrocławskiego.
– Pozostałe niezbędne narzędzia do organizacji imprez sportowych (trwałe numery startowe dla zawodników TRIAL oraz niezbędne akcesoria sędziowskie, podium, bramka startowa)

Już teraz z góry bardzo wszystkim dziękujemy za wsparcie!

Pozdrawiamy, ekipa Auto Moto Klubu Wrocławskiego!