Emilia Rotko wygrywa rudę PIKC 2021 w Szczecinie!

W ubiegłym miesiącu, nasz Klub „wyposażył” się w nową zawodniczkę, która ściga się w kartingu. Emilia Rotko która swoją przygodę z czterema kółkami rozpoczęła 4 lata temu osiągnęła pierwszy poważny sukces. W planie miała start w FIA Motorsport Games które ostatecznie zostało przeniesione na przyszły rok.  Wrocławianka reprezentująca Hussarya Karting Academy stanęła do walki w Polish Indoor Kart Championship który standardowo odbywał się w szczecińskim Hotel Silver. Rywalizacja była bardzo zawzięta gdyż na ten event zjechała się cała zawodnicza śmietanka. Osiągnięte wyniki przez Emilię dają jej poczucie progresu i dobrze wykonanej pracy gdyż w kategorii dziewcząt do lat 14 (60kg) zajęła 1 miejsce. Natomiast w kategorii dziewcząt do lat 18 (75kg) zameldowała się na drugim miejscu. Warto też wspomnieć o bardzo dobrym rezultacie w klasyfikacji generalnej w której nasza zawodniczka ostatecznie zajęła ósme miejsce!