Gala Tarmac Masters 2020: Nasi reprezentanci uroczyście uhonorowani!

Późnym sobotnim popołudniem w Centrum TMT mieszczącym się w Świdnicy zostało zorganizowane uroczyste zakończenie sezonu 2020 w cyklu Tarmac Masters. Organizator czyli Stowarzyszenie Global Sport na to wydarzenie mogło zaprosić jedynie samych zawodników oraz media z powodu wszystkim wiadomej panującej sytuacji. Nareszcie po dwóch nieudanych próbach udało im się to wydarzenie zrealizować i choć w mocno okrojonym kształcie to i tak się należą im wielkie ukłony. Na świdnickiej Gali pojawili się także reprezentanci Auto Moto Klubu Wrocławskiego. WiceMistrzostwem w „pucharowej” klasie w której ścigają się zawodnicy samochodami Citroen C2 pochwalić się mogą Michał i Przemysław Skrądź. Podwrocławska załoga przez cały sezon bardzo dobrze punktowała przez co to zdobyte drugie miejsce w zupełności się im należy.

Działo się także bardzo dużo w klasie TM5 która padła łupem świdniczan – Krzysztofa Trybusa i Macieja Uss. Tutaj też trzeba zaznaczyć, że konsekwentna jazda zaowocowała zdobyciem pozycji lidera w klasie. Natomiast zaraz za nimi uplasowali się Grzegorz i Izabela Papierscy. Oleśniczanie którzy w tym roku na odcinkach specjalnych walczą o jak najlepsze rezultaty nowo zbudowanym Citroenem C1 również na wszystkich ubiegłorocznych rundach Tarmac Masters finiszowali na podium to też przełożyło się na ukończenie sezonu na drugiej pozycji w klasie.

Nie zapominamy także o fakcie, że wśród ekipy organizatorów znajdują się także nasi sędziowie. Włożony ogrom pracy w organizację tak prestiżowych zawodów to także zasługa Kamili Milik i Andrzeja Ciopci którzy przez cały ubiegły trudny rok bardzo aktywnie wspierali w działaniu głównego koordynatora cyklu, Marcina Jankiewicza!