Nasi reprezentanci na podium 3 rundy Marten Tarmac Masters 2021!

3 runda Marten Tarmac Masters 2021 za nami! Tym razem organizator zaprosił chętnych zawodników do rywalizacji w okolicach Jawora gdzie zlokalizowany był start i meta rajdu. Zgodnie z zapowiedzią na tejże imprezie można w akcji zobaczyć było zawodników reprezentujących Auto Moto Klub Wrocławski! Zdecydowanie najlepszym wynikiem ponownie pochwalić się może Marcin Żarnowski i Grzegorz Remelski którzy startowali Subaru Impreza w klasie TM1. Po odcinkach specjalnych podróżowali oni jak zwykle bardzo widowiskowo i piekielnie szybko za razem. Tym razem ustrzegli się błędów i na rampę mety wjechali jako triumfatorzy!

Natomiast w klasie HISTORYCZNEJ w akcji mogliśmy zobaczyć Łukasza Podczaszy któremu na prawym fotelu towarzyszył Maciej Uss. Pomimo kilku problemów technicznych udało im się zakończyć rywalizację na pierwszym miejscu w klasie!

Na podium ponownie mogliśmy zobaczyć rajdowe małżeństwo czyli Grzegorza i Izabelę Papierskich którzy po odcinkach specjalnych podróżowali Citroenem C1 w klasie TM5. Tym razem rywale bardziej dopisali więc to nie była tylko niedzielna wycieczka. Ostatecznie nasi reprezentanci zameldowali się na mecie zajmując doskonałe drugie miejsce w klasie!

Z kolei Michał i Wojciech Kołodziej ponownie stawili się na odcinkach specjalnych. Po ostatniej pechowej rundzie Rally Masters w Złotoryi nasi zawodnicy byli bardzo głodni rajdowych emocji. Tym razem niemal wszystko szło po ich myśli na linię mety w klasie TM4 przekroczyli jako trzeci w klasie!

Tym razem Michał i Przemysław Skrądź muszą odnotować swój start w tym rajdzie jako ten mniej udany. Oczekiwania były bardzo duże lecz kilka dokuczliwych awarii ich Citroena C2 uniemożliwiły skuteczną walkę o najwyższe stopnie podium. Rywalizację podczas 3 rundy Marten Tarmac Masters ostatecznie zakończyli na czwartym miejscu w klasie C2 Cup. Najważniejsze, że zmagania szczęśliwie ukończyli a zdobyte punkty w pewnością pomogą im w osiągnięciu kolejnego rocznego sukcesu!

Niestety tym razem słabszy występ zaliczyli zawodnicy ścigający się w klasie PRO3. Mowa tu o Janie Kruczku i powracającym na odcinki specjalne Mistrzowi Polski w klasie HR4 z 2019 roku, Rafale Zabuskim. Panowie odpowiednio zajęli szóste i siódme miejsce. Jesteśmy przekonani, że ich chwilowa niedyspozycja to tylko wypadek przy pracy a na kolejnych rajdach zobaczymy ich na pełnych obrotach!

Kacper Michalczuk – kolejny z naszych zawodników po oesach podróżował jako samochód funkcyjny. Czyżby to skromny trening przed powrotem do aktywnego ścigania? Warto tutaj wspomnieć, że Kacper z sukcesami ściga się w różnych ligach w simracingu!

Naszym wszystkim zawodnikom gratulujemy zdobytych wyników. Dziękujemy, że jesteście z nami!
Za wszystkie udostępnione zdjęcia dziękujemy naszemu niezawodnemu partnerowi medialnemu Michał PSOR Jaros