Przewrotowy 4. Rally TurboJulita 2022

Weekend 3-4 września to był weekend z rajdowym akcentem bowiem w okolicy Jedliny-Zdrój miała miejsce kolejna runda cyklu Tarmac Masters. Impreza z bazą na terenie fabryki Toyoty jak co roku cechowała się nadzwyczaj szybkimi i wymagającymi odcinkami specjalnymi. W akcji można było łącznie zobaczyć trzy samochody którymi po odcinkach specjalnych podróżowali nasi klubowicze. Sporą dawkę emocji na „dzień dobry” zebranym przy trasie kibicom (a w szczególności zaprzyjaźnionej Grupie Rajdowej „Surfer”) dawał Marcin Żarnowski któremu towarzyszył Grzegorz Remelski. Popularny „Ziarno” jak zwykle doskonale wie jak to robić czego dowodem są na przykład materiał zarejestrowany przez kamery ekipy RRV:

O niezwykle dużym pechu może mówić załoga Michał i Przemysław Skrądź których Citroen C2 uległ awarii na samym początku pierwszego odcinka specjalnego.

Natomiast Michał i Adam Węglowscy którzy w klasyfikacji SKJS w klasie TM4 podróżowali Fiatem Seicento. Spokojna jazda po trudnych partiach zaowocowała dowiezieniem czwartej lokaty. Gratulacje!

Za udostępnienie zdjęć dziękujemy bardzo powracającemu po kontuzji na szlaki rajdowe Michał PsoR Jaros oraz samym zawodnikom!