CZŁONKOSTWO W AMK WROCŁAWSKIM

Członkostwo w klubie sportowym Auto Moto Klub Wrocławski zostanie nadane po spełnieniu WSZYSTKICH TRZECH WYMIENIONYCH warunków:

 1. POBRAĆ DEKLARACJĘ  i ją czytelnie wypełnić drukowanymi literami.
 2. Opłacić przelewem składkę członkowską w łącznej wysokości 70 złotych. W koszt składki członkowskiej wliczona jest także obowiązkowa opłata za wydanie KARTY CZŁONKOWSKIEJ PZM. Numer klubowego konta bankowego:
  66 1050 1575 1000 0090 8052 5323 (ING Bank Śląski Wrocław)
 3. Skan czytelnie wypełnionej deklaracji a także potwierdzenie wpłaty składki członkowskiej wraz z wpisowym prosimy wysłać na nasz adres mailowy: amkwroclawski@gmail.com
 4. Fajnie będzie jak w mailu krótko opiszesz siebie i dlaczego chcesz dołączyć do Klubu.

UWAGA! NIE PRZYJMUJEMY ZDJĘĆ FOTOGRAFICZNYCH DEKLARACJI!

INFORMACJA DLA ZAWODNIKÓW, KTÓRZY CHCĄ ZMIENIĆ BARWY KLUBOWE:
Przystąpienie lub ustanie członkostwa w Auto Moto Klubie Wrocławskim musi się odbyć zgodnie z terminami i załącznikami wyznaczonymi przez regulaminy sportowe Polskiego Związku Motorowego.
W razie jakichkolwiek pytań, zachęcamy do KONTAKTU Z NAMI


CO DAJE CZŁONKOSTWO W AUTO MOTO KLUBIE WROCŁAWSKIM?

 1. Możliwość rozwoju osobistego jako sędzia i zawodnik sportów motocyklowych, samochodowych i kartingowych. Auto Moto Klub Wrocławski posiada licencje klubowe, które pozwalają na organizację imprez w wyżej wymienionych dziedzinach motorsportu a także daje możliwość uczestniczenia w licencjonowanych i wizowanych ogólnopolskich i światowych imprezach.
 2. Możliwość uczestniczenia w wciąż rozwijającym się projekcie jakim jest AMK Wrocławski. Nasz klub sportowy ma całkiem inne podejście do swoich członków – bardziej przyjazne i nowoczesne. Każdy nasz klubowicz jest traktowany z należnym szacunkiem i w miarę możliwości klubu jest przez niego wspierany.
 3. Jako nieliczni w Polsce, jesteśmy klubem który nieustannie promuje swoich członków w mediach. W ramach członkostwa, nasi klubowicze mają zapewnioną odpowiednią promocję w postaci zapowiedzi i relacji ze swoich startów w zawodach i pozostałych działalności na naszej stronie i portalach społecznościowych. Jest także opcja promocji w mediach masowego przekazu lecz ta kwestia jest ustalana z każdym indywidualnie.
 4. Możliwość uczestnictwa w wewnętrznych szkoleniach sędziowskich Auto Moto Klubu Wrocławskiego a także okręgowych i centralnych organizowanymi przez Zarząd Główny i Zarządy Okręgowe Polskiego Związku Motorowego.
 5. Obsługa zaprzyjaźnionego AGENTA UBEZPIECZEŃ
 6. Obsługa zaprzyjaźnionego RZECZOZNAWCY MOTORYZACYJNEGO który pomoże w kwalifikacji pojazdów zabytkowych do uzyskania żółtych tablic rejestracyjnych a co się z tym łączy – dalsze korzystanie z dodatkowej super zniżki -70% na ubezpieczenie OC z racji bycia członkiem klubu sfederowanego w PZM.
 7. Z racji, że Auto Moto Klub Wrocławski należy do Polskiego Związku Motorowego, nasi członkowie z automatu należą do organizacji ARC Europe. Dzięki temu mogą korzystać z bardzo szerokiej oferty rabatowej „Show your Card!” dostępnej w większości krajów europejskich, w tym także w Polsce. We wszystkich punktach usługowo-handlowych, w których widnieje logo „Show your Card! po okazaniu własnej karty członkowskiej (na której również znajduje się logo programu) nasi członkowie mogą skorzystać ze specjalnej oferty. Pełne informacje dotyczące dostępnych w poszczególnych krajach przywilejów znajdują się na stronie ARC Europe
 8. Pozostałe profity z tytułu przynależności do PZM dostępne są TUTAJ

Auto Moto Klub Wrocławski jako członek rzeczywisty Polskiego Związku Motorowego ma obowiązek wyrabiania dla swoich członków kart potwierdzających przynależność do w/w Klubu i Związku.
Wzór karty członkowskiej Auto Moto Klubu Wrocławskiego:

Oprócz korzyści wynikających z samej przynależności do Auto Moto Klubu Wrocławskiego, członkowie otrzymują dodatkowe benefity od partnerów Polskiego Związku Motorowego:

30% ZNIŻKI NA UBEZPIECZENIE OC POJAZDÓW ZABYTKOWYCH
Towarzystwo Ubezpieczeniowe COMPENSA przygotowała dla posiadaczy aktualnych kart członkowskich Polskiego Związku Motorowego specjalną zniżkę na OC pojazdów które osiągnęły wiek 25 lat. Ze zniżki mogą skorzystać posiadacze motocykli i samochodów o masie nieprzekraczającej 3.5 tony.

30% ZNIŻKI NA UBEZPIECZENIE OC POJAZDÓW ZABYTKOWYCH
Spółka BENEFIA Vienna Insurance Group przygotowała dla członków Klubów zrzeszonych w PZM specjalną zniżkę dla posiadaczy motocykli i samochodów osobowych lub VAN w wysokości 20%. Promocja jest ważna od 7 stycznia 2019 do 31 grudnia 2019.

15% ZNIŻKI NA ZAKUP BILETÓW NA PODRÓŻ Z FLIXBUS.PL
Polski Związek Motorowy ogłosił, że członkowie zrzeszeni w Klubach przynależnych mają prawo do uzyskania pięciu jednorazowych kodów rabatowych które należy użyć przy zakupie biletu na dowolnej trasie (zarówno w przeglądarce internetowej jak i aplikacji mobilnej).

10% ZNIŻKI NA UBEZPIECZENIE MAJĄTKOWE
Kolejną promocyjną ofertą COMPENSY dla członków Klubów sfederowanych w Polskim Związku Motorowym jest prawo do uzyskania zniżki w wysokości 10% na ubezpieczenia majątkowe i osobowe. Pełny zakres tego ubezpieczenia posiadają agenci COMPENSY.

10% ZNIŻKI NA UBEZPIECZENIE OC I AC
Towarzystwo Ubezpieczeniowe COMPENSA dodatkowo uruchomiła specjalną promocję dla posiadaczy kart członkowskich PZM w postaci 10% zniżki na ubezpieczenie OC i AC dowolnego pojazdu. Od dnia 3 kwietnia 2019 każdy agent ubezpieczeniowy TU COMPENSA posiada posiada w swojej ofercie taką promocję.