Wielki powrót do motorsportu w wykonaniu Sebastiana Plotnika! Wałbrzyszanin, który w motorsporcie „siedzi” pół dotychczasowego swoje życia ponownie staje do walki na torze. Mając za sobą epokę kierowcy i pilota rajdowego a także kartingowca, nareszcie przyszedł bardzo dobry czas. 24 czerwca na torze Slovakiaring weźmie udział w wyścigu długodystansowym ARC Endurance 2026. Będzie reprezentować barwy zespołu Radical Team, który do wyścigu wystawi samochód BMW 130i. Oprócz zawodów na Słowacji, Sebastian wystartuje w kolejnych eliminacjach w Moście i Brnie w drugiej połowie bieżącego roku.
Zachęcamy do aktywnego śledzenia poczynań naszego zawodnika na jego socialach – FACEBOOK oraz INSTAGRAM
Powodzenia i czekamy na dobre wieści!
