Nikodem Osiecki, ubiegłoroczny Kartingowy WiceMistrz Polski oficjalnie rozpoczął tegoroczny bój z wielką ochotą na powtórzenie tego sukcesu. W dniach 15 i 16 maja na torze w Bydgoszczy rozegrana została inauguracyjna runda tegorocznego czempionatu. Nasz zawodnik startujący w mocno obsadzonej kategorii OK-N nie miał łatwego zadania aby zająć dobre miejsca w treningach kwalifikacyjnych oraz wyścigach półfinałowych i finałowych. Najlepszym rezultatem, nasz zawodnik może się pochwalić osiągnięciem siódmego miejsca w pierwszym wyścigu finałowym. Pozostałe to głównie utrzymywanie się w połowie stawki. Pierwszą rundę tegorocznych Kartingowych Mistrzostw Polski, Nikodem Osiecki zakończył na piętnastym miejscu. Gratulacje!



