Sezon Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski 2026 rozhulał się na dobre! W tym roku w akcji oglądać możemy Filipa Piotrowskiego, który wzorem lat ubiegłych startuje Fiatem 126p w klasie MF-A. Tegoroczne zmagania rozpoczął na Torze Kielce zdobyciem podwójnego podium zajmując dwa razy drugie miejsce. Kielecki obiekt jest mu bardzo dobrze znany gdyż to właśnie tutaj stawiał swoje pierwsze poważniejsze kroki w swojej karierze zawodniczej. Trzecia i czwarta runda GSMP miała miejsce w Korczynie i odbywała się w dniach 15-17 maja. Tutaj również mogliśmy oglądać naszego zawodnika w akcji. Pierwszy wyścigowy dzień Filipowi udało się ukończyć ponownie na drugim miejscu. Niestety następnego dnia nasz reprezentant nie ukończył rywalizacji czego skutkiem było opuszczenie drogi w trudnych warunkach atmosferycznych. Filip jednak się nie załamuje i obiecuje „odbicie sobie” podczas kolejnych rund!


